41148:4 برای اندروید بصورت رایگان

کاور بازی 41148:4 اندروید

بازی 41148:4 یک بازی ترسناک و هیجان انگیز است که توسط توسعه دهنده معروف مهدی فنائی توسعه یافته و منتشر شده است. این بازی که سری جدید و ادامه قسمت 41148:3 هست، در این بازی یکی از بزرگترین المان های مثبت 41148 به حضور معماهایی باز می گردد که با داستان و اتفاقات بازی گره خورده اند. ساخته اپیزود یک 41148 پا را از استاندارهای داخلی فراتر گذاشته و همسطح با عناوین جهانی حرکت می کند. این بازی طرفداری های بسیاری نیز دارد.

داستان بازی به این شرح است که سینا تنتا، مردی که گذشته خود را فراموش کرده و درگیر ماجراهایی مرگبار شده است، سرانجام  به هویت واقعی خود پی می برد. اما این پایان ماجرا نخواهد بود و برای به اتمام رساندن ماموریت خود، با شخصیت هایی جدید، مکان های مخفی و اتفاقات وحشتناک مختلفی روبرو خواهد شد. مسیری همراه با خون و فریب و خشونت در پیش روی شماست و برای رسیدن به هدف و روشن شدن همه رازها، باید بهای آن را پرداخت کنید. هم اکنون می توانید این بازی بسیار زیبا را از وبسایت آرمان روید دریافت کنید.

 

 

برخی از ویژگی های بازی 41148:4 :

  • – دارا بودن مراحل مختلف و مخوف
  • – محیطی دو بعدی و جذاب در بازی
  • – گرافیکی بی نظیر و عالی در میان رقبا
  • – دارا بودن معما های پیچیده و چالش بر انگیز
  • – داستان بسیار جذاب و دارای چاشنی ترس

 

تغییرات نسخه جدید :

– اضافه شدن بخش GunRange (این بخش پس از یک بار تمام کردن بازی، در منوی اصلی در دسترس خواهد بود.)
– برطرف شدن مشکلات زیرزمین، کشتن نگهبان، بخش لیزر و سنسور ژیروسکوپ

 

توصیه سازنده بازی : 

توجه: درصورتیکه صفحه در قسمتهایی از بازی سیاه شد، بازی را دوباره اجرا نموده و گرافیک پایین را انتخاب نمائید. همچنین بازی در تعداد اندکی از دستگاه های Asus اجرا نخواهد شد.