سرآشپز : رستوران ایرانی – Chef : Persian Restaurant برای اندروید + نسخه مود (بینهایت)
آخرین نسخه بازی سرآشپز : رستوران ایرانی – Chef : Persian Restaurant به همراه نسخه مود (نامحدود)

آخرین نسخه موجود ورژن 1.14 در سایت قرار گرفته در صورت آپدیت جدید به همین صفحه مراجعه کنید.

 

بازی سرآشپز رستوران ایرانی بازی جدید ایرانی می باشد که با تازگی توسط استودیو بازی سازی کاسپین برای اندروید و iOS منتشر شده از بازی های مشهور و نامی این استودیو میتوان به بازی طاقچه اشاره کرد. بازی سر آشپز را میتوان در دسته بازی های کلیکی قرار داد که قبلتر اگه بازی هایی همچون سفره چی، باباپز را بازی کرده باشید سبک این بازی نیز بسیار برای شما آشنا خواهد بود.

بازی Chef : Persian Restaurant شما صاحب رستورانی هستید که تازه باز شده و با امکانات محدود و کم باید در ابتدا به مشتریان سرویس بدهید و غذا هایی که سفارش میدهند را آماده کنید، رفته رفته می توانید امکانات رستوران یا نوع غذا ها و یا حتی رستوران خود را ارتقا دهید و این باعث مشتری بیشتر و در نتیجه درآمد بیشتر می شود که میتوانید یک رستوران مدرن را باز کنید و به مشتریان قدیمی خود سرویس دهید. این بازی بصورت آفلاین هست و میتواند ساعت ها شما را در روز سرگرم نگه دارد از این رو پیشنهار میکنیم این بازی زیبا رو از دست ندید. هم اکنون می توانید این بازی بسیار زیبا ایرانی را به همراه نسخه مود شده اختصاصی آرمان روید بصورت مستقیم از سرور های آرمان روید دریافت کنید.

نسخه مود شده اختصاصی آرمان روید می باشد و به موقع انتشار نسخه های بعدی میتوایند به همین صفحه مراجعه کرده و نسخه جدیدتر را روی نسخه قبل بروزرسانی نمایید.

دانلود نسخه مود شده بازی SarAshpaz – سرآشپز : رستوران ایرانی بصورت رایگان با لینک مستقیم نسخه جدید

تصویری از نسخه مود شده بازی سر آشپز

تصویر نسخه مود سرآشپز : رستوران ایرانی با سکه و الماس بینهایت