گلشیفته – Golshifteh برای اندروید + نسخه مود (بینهایت)
آخرین نسخه بازی گلشیفته – Golshifteh به همراه نسخه مود (نامحدود)

آخرین نسخه موجود ورژن 0.11.0 در سایت قرار گرفته در صورت آپدیت جدید به همین صفحه مراجعه کنید.

بازی گلشیفته یک بازی بسیار جذاب که در ژانر تفننی و پازل قرار دارد و توسط استودیو مدریک ساخته و منتشر شده است. از بازی های نامی و مشهور استودیو مدریک میتوان به بازی گلمراد اشاره کرد.

بازی Golshifteh: ماجرا از این قرار است که گلشیفته بعد از سالها زندگی در خارج از کشور به ایران برگشته است او طبق وصیت پدر بزرگش 30 روز فرصت دارد خانه پدر بزرگش را بازسازی کند اگر موفق شود وارث این خانه میشود در غیر اینصورت عمو ها و بقیه ورثه ها میتوانند راجع به این خانه تصمیم گیری کنند. شما به عنوان دوست گلی به همراه او به جنوب کشور رفته اید تا به او کمک کنید بجز شما شیرین دختر عموی او، مهرداد پسر خاله شیرین، عبدو و… هم باید به او کمک کنند تا این خانه را در کمتر از یک ماه بازسازی کند. کارهای لازم برای بازسازی خانه در لیست قرار میگیرد و برای انجام دادن هر یک از آنها به یک ستاره نیاز است. این بازی در ژانر کژوال، پازل و جورکردنی ۳تایی یا همان Match 3 طراحی شده است. این بازی با داشتن شخصیت های جالب، گرافیک عالی و رنگ بندی متنوع و زیبا باعث شیرین تر شدن بازی میشود.

آخرین نسخه این بازی هیجان انگیز و معمایی را میتوانید از وبسایت آرمان روید به همراه نسخه مود شده را با لینک مستقیم دریافت کنید.

 

 

دانلود نسخه مود بازی گلشیفته Golshifteh اختصاصی وبسایت آرمان روید

 

 

برخی از ویژگی های بازی گلشیفته:

  • دارای گرافیک عالی و چشمگیر
  • داستان جذاب و هیجان انگیز
  • شخصیت های جالب
  • رنگ بندی منتوع و زیبا

 

 

(Golshifteh) تصویر نسخه مود شده بازی گلشیفته

نسخه مود بازی گلشیفته - هک شده - سکه و الماس بینهایت - آرمان روید