پر سلاح – Guns a Lot برای اندروید + نسخه مود (بینهایت)
آخرین نسخه بازی پر سلاح – Guns a Lot به همراه نسخه مود (نامحدود)

آخرین نسخه موجود ورژن ۱.۴.۱ در سایت قرار گرفته در صورت آپدیت جدید به همین صفحه مراجعه کنید.

بازی پرسلاح یا Guns a lot بازی شوتر اول شخص که توسط ناطور گیمز طراحی و منتشر شده است. این بازی ایرانی که دارای گیم پلی بسیار جالب و هیجان انگیز می باشد می تواند شما را به امتحان کردن بازی مجاب کند. بازی پر سلاح بصورت اول شوتر اول شخص می باشد.

در بازی پرسلاح شما به عنوان یک سرباز در بازی حضور دارید و وظیفه شما بمانند دیگر سرباز ها محافظت از پایگاه در مقابل دشمنانی است که با انواع وسایل جنگی با شما حمله میکنند. دشمنان شما با انواع تانک،‌ماشین های جنگی،‌هواپیما و … سعی در تخریب پایگاه شما دارند،‌ هر چقدر دشمن از تجهزیات بهتر و پیشرفته تری استفاده می کند شما نیز باید تجهیزات خودتون رو ارتقا دهید تا توان مقابله با آنها را داشته باشید.

همچنین شما در هر مرحله با محیط و و مکان های متفاوتی سفر میکنید تا با توانایی های خود از آن پایگاه ها محافظت کنید. بازی دارای گرافیک قابل قبولی می باشد و به لحاظ گیم پلی نیز بسیار خوب است و شما راضی می کند. شما با بازی پرسلاح با گوشی همراه خود برای دقایقی زیاد سرگرم می شوید. هم اکنون می توانید آخرین نسخه بازی پرسلاح را به همراه نسخه مود شده اختصاصی آرمان روید دریافت کنید.

برخی از ویژگی های بازی پر سلاح (Guns A Lot) :

  • گرافیک راضی کننده و گیم پلی بسیار خوب
  • امکان خرید سلاح های جدید در بازی
  • امکان ارتقا سلاح های موجود در بازی
  • دارای محیط های مختلف درگیری در دریا،‌ خشکی
  • وجود بیش از ۱۰ مراحله متفاوت و مجزا
  • و ….

تصویری از نسخه مود بازی Guns A Lot

نسخه مود بازی ایرانی پرسلاح