دانلود آخرین نسخه بازی جواد ران 2

 

بازی جواد ران 2 – بدوید و بدوید تا به دزد کیف برسید،جواد ران نامی بسیار اشنا و محبوب است که این روزها خوب میدرخشد، در این بازی زیبا شما باید تمامی سعی و تلاشتان را بکنید که دزد مرحله های مختلف را با تکنیک های مختلف پرش بگیرید. جواد ران یک بازی کاملا ایرانی برگرفته از ایده بازی های دونده با کمی مایه های طنز و با کاراکتر جذاب جواد موتوری است.

در بازی جواد ران 2 شما باید به کمک سه شخصیت اصلی بازی به دنبال سارق کیف بیفتید و کیفی را که دزدیده پس بگیرید. کاراکترها و وسایل نقلیه جذاب بازی شما را ساعت ها سرگرم خواهند کرد.

گرافیک بازی ممکن است کمی متفاوت به نظر برسد. با شروع بازی شاهد گرافیک فوق العاده گیرایی نخواهید بود اما جواد ران یک جذابیت خاصی دارد که هر ایرانی را جذب خود می کند. طراحی حرفه ای کاراکتر دونده و موتورسوار با شکل و شمایل جوان های کوچه بازاری از نقطه تمایز جواد ران با بازی های دیگر در این سبک است. موسیقی بازی بسیار هیجان انگیز و تاثیرگذار است و صدا و دیالوگ های بامزه جواد می تواند نقش مهمی در افزایش جذابیت های بازی ایفا کنند. هم اکنون آخرین نسخه بازی جواد ران 2 را می توانید به رایگان از وبسایت آرمان روید دریافت کنید.

 

لطفا نظرات خود را در زیر پست با ما در میان بگزارید

 

برخی از ویژگی ها بازی جواد ران 2 :

– صداگزاری فان و جذاب

– کاراکتر های مختلف برای انتخاب و خرید

– وسایل موجود در فروشگاه برای رد کردن مراحل سخت

– مراحل مختلف بر روی نقشه و اعتیاد اور

 

ویژگی های نسخه مود شده بازی جواد ران 2 :

– بدون نیاز به روت

– بینهایت بودن تعداد سکه در بازی

– بینهایت بودن تعداد الماس ها در بازی

 

کاور جواد ران 2

 کاور جواد ران 2 - آرمان روید