سلحشوران – Salahshooran برای اندروید + نسخه مود شده + آپدیت جدید

آخرین نسخه بازی سلحشوران – Salahshooran به همراه نسخه بینهایت

کاور بازی سلحشوران (Salahshooran)

بازی سلحشوران (Salahshooran) یک بازی بسیار باکیفیت ایرانی است که توسط استودیو باران رویا توسعه داده شده و منتشر شده است. سلحشوران یک بازی در سبک مبارزه ای است که شما باید در این بازی یک قهرمان را انتخاب کنید و به نبرد با سایر قهرمانان های بازی بپردازید، البته باید سعی کنید با تربیت قهرمان خود و خرید تجهیزات بهتر در این اردوگاه پیروز و سر بلند شوید و به نیکی کمک کنید تا دوباره قلمرو خود را گسترش دهد.

داستان بازی از این قرار است اهریمن و اهورا، با یکدیگر پیمان می بندند تا به قلمروی دیگری نزدیک نشوند، اما اهریمن به پیمان خود عمل نمیکند و وارد قلمروی اهورا می شود. نیروهای سفید، در مقابل این تجاوز اهریمن ایستادگی کرده و تمام نیروهایش را شکست می دهند. ولی اهریمن که تاب شکست را ندارد، با جادوی قهرمانان و پهلوانان، آنها را به جان یکدیگر می اندازد.. تمام داستان به همین چند خط ختم می شود. البته از حق نگذریم انیمیشن ابتدایی بازی برای روایت این بخش جذاب بوده و طراحی جالبی دارد.

در این بازی چهار دسته قهرمان گوناگون دارد، با وجود تنوع ظاهری آن ها، هیچ تفاوتی قدرتی میان شخصیت های هر دسته وجود ندارد. متاسفانه این بازی دارای باگ های عجیبی نیز هست که در دکمه ها به چشم می خورد. گاهی اوقات روی دفاع یا زدن قدرت ویژه کلیک می کنید، اما عکس العملی از سوی قهرمان خود نمی بینید. هم اکنون می توانید آخرین نسخه بازی بسیار جذاب سلحشوران را به همراه نسخه مود شده آن از آرمان روید دریافت کنید.

 

 

نسخه مود شده بازی سلحشوران – Salahshooran اختصاصی وبسایت آرمان روید

 

 

برخی از ویژگی های بازی سلحشوران :

  • – طراحی خوب شخصیت ها
  • – گرافیک سه بعدی زیبا در میان بازی‌های ایرانی
  • – صداگذاری و موسیقی متن هماهنگ با اتمسفر بازی
  • – شخصیت‌های متنوع قابل بازی
  • – ویژگی های شخصی‌سازی منحصر به فرد برای هر شخصیت

 

دانلود نسخه مود شده (پول بینهایت) بازی سلحشوران (Salahshooran) برای اندروید – آرمان روید