سماور – Samavar برای اندروید + نسخه مود (بینهایت)
آخرین نسخه بازی سماور – Samavar به همراه نسخه مود (نامحدود)

آخرین نسخه موجود ورژن 3.60 در سایت قرار گرفته در صورت آپدیت جدید به همین صفحه مراجعه کنید.

 

بازی سماور یک بازی ایرانی در سبک کلمات و دانستنی است که توسط پلاس ناین گیم منتشر شده است. از بازی های این استودیو میتوان به بازی های فندق و همکلاسیا اشاره کرد.

در بازی Samavar شما باید کلمه های پنهان را از بین حروف پیدا کنید در مرحله اول، بازی کلماتی که شما باید پیدا کنید را مشخص کرده است و شما فقط باید آنها را از بین حروف بهم ریخته پیدا کنید. در هر مرحله بازی یک راهنمایی به شما میدهد و شما باید با توجه به آن کلمات را از بین حروف بهم ریخته پیدا کنید اگر در یکی از مراحل گیر کردید میتوانید از گزینه ی راهنما در بازی استفاده کنید یا میتوانید از دوستان خود کمک بگیرید. در آخر هر فصل هم میتوانید از بین سه صندوق پر از پول یکی از آنها را انتخاب کنید و از جوایز لذت ببرید.

با این بازی میتوانید در هر مکانی سرگرم شوید و جمع های دوستانه خود را گرم کنید. بازی سماور میتواند به تقویت مغز و افزایش اطلاعات عمومی شما کمک کند. این بازی هم سرگرم کننده است و هم میتواند کاری کند از اوقات فراغت خود به درستی استفاده کنید. آخرین نسخه این بازی هیجان انگیز و اعتیاد آور را میتوانید از وبسایت آرمان روید به همراه نسخه مود شده را با لینک مستقیم دریافت کنید.

 

کاور بازی سماور نسخه هک شده و مود شده بصورت رایگان

 

 

دانلود نسخه مود بازی سماور – Samavar اختصاصی وبسایت آرمان روید

 

 

برخی از ویژگی های بازی سماور :

  • بازی ساده، جذاب و اعتیاد آور
  • افزایش اطلاعات عمومی
  • بیش از 800 مرحله متنوع
  • دارای موسیقی آرامش بخش
  • گرافیک عالی و شخصیت ایرانی

 

 

تصویر نسخه مود شده بازی سماور (Samavar)

تصویر نسخه مود بازی سماور - نسخه هک شده - نسخه سکه بینهایت - Samavar