تاکسی 3 – Taxi 3 برای اندروید + نسخه مود (بینهایت)
آخرین نسخه بازی تاکسی – Taxi 3 به همراه نسخه مود (نامحدود)

آخرین نسخه موجود ورژن 1.1.47 در سایت قرار گرفته در صورت آپدیت جدید به همین صفحه مراجعه کنید.

بازی تاکسی یک بازی جذاب ایرانی است که توسط گلیم گیمز ساخته و منتشر شده است. از بازی های نامی این استودیو میتوان به بازی های سفره چی، مهمانی اصغر آقا، بقالی، موتوری، هی تاکسی و… اشاره کرد.

بازی Taxi 3 سه بخش مختلف با نام های بخش اصلی، ماشین پرنده و بخش پلیسی (که هنوز باز نشده است) دارد. در بخش اصلی شما باید یک منطقه را با توجه به شرایط خود برای مسافر کشی انتخاب کنید وقتی که بازی را شروع کردید باید مسافر ها را سوار کنید و هرجا که می خواستند پیاده کنید در مسیر شما باید مواظب باشید تا به موانع و ماشین ها برخورد نکنید تصادف با ماشین ها و… باعث خراب شدن بدنه ماشین میشود و شما باید آن را تعمیر کنید. قبل از هر بازی میزان بنزین و روغن و میزان سلامت شمع، لنت، تایر و بدنه را مشاهده می کنید که هم میتوانید همه آنها را یکجا تعمیر کنید هم اگر پول کافی نداشتید میتوانید هر کدام را تکی تعمیر کنید.

در روز های برفی و بارانی که شیشه ماشین کثیف میشود میتوانید با لمس لکه یا زدن برف پاک کن شیشه را تمیز کنید تازه در روز های برفی و بارانی مسافران کرایه بیشتری نسبت به روز های عادی به شما میدهند. اگر سکه های زیادی داشته باشید میتوانید از گزینه های سوخت اضافی، کرایه بیشتر و سرعت بیشتر استفاده کنید و بازی را راحت تر کنید. شما میتوانید ماشین های مورد علاقه خود را خریداری کنید و به سلیقه خود ظاهر آن را تغییر دهید. آخرین نسخه این بازی هیجان انگیز را میتوانید از وبسایت آرمان روید به همراه نسخه مود شده را با لینک مستقیم دریافت کنید.

 

نسخه جدید بازی Taxi 3

دانلود نسخه مود بازی تاکسی 3 – Taxi 3 اختصاصی وبسایت آرمان روید

 

 

برخی از ویژگی های بازی تاکسی 3 :

  • انواع مختلف ماشین های ایرانی و خارجی
  • قابلیت شخصی سازی ماشین ها
  • دارای موزیک های متنوع و شاد
  • دیالوگ های مختلف
  • و…

 

تصویر نسخه مود شده بازی تاکسی 3 (Taxi 3)

بازی تاکسی 3 مود - پول بینهایت- سکه نامحدود - هک شده - آرمان روید