ما قهرمان نیستیم – We are not heroes برای اندروید + آپدیت جدید

آخرین نسخه بازی ما قهرمان نیستیم – We are not heroes به همراه نسخه بینهایت

 

بازی ما قهرمان نیستیم یا به انگلیسی We are not heroes یک بازی جدید از سوی استودیو نام آشنای گلیم گیمز می باشد، (خالق بازی های موتوری 2، هی تاکسی، تاکسیدو، بقالی و …) و برای دستگاه های اندرویدی منتشر شده است. این بازی در مارکت کافه بازار بیش 20.000 بار دانلود شده و با امتیاز 4.2 از 5.0 که نتیجه تقریبا خوبی است. با ما همراه باشید برای معرفی کامل بازی ما قهرمان نیستیم در آرمان روید + لینک دانلود + نسخه مود شده (پول بینهایت.)

داستان بازی بدین صورت است که قهرمانانی جذاب با شخصیت های مختلف در عصر وحشی تشکیل می دهد که شما مدیریت قهرمانان را بر عهده دارید و باید در بازی با تغییر جهت و حرکت دادن کالسکه اسب آن ها را از دست آدم های ترسناک که مربوط به عصر وحشی ها هست نجات دهید. در طول تمام مسیرهای بازی شما در حال فرار هستید که می توانید در راه به جمع آوری سکه ها بپردازید تا بتوانید با استفاده از سکه های جمع آوری شده وسایل جدیدتری را خریداری کنید یا هرمانان خود را ارتقاء دهید تا قدرت و سلاح های آن قدرتمندتر شود.

در بازی ما قهرمان نیستیم شما می توانید تجهیزات خود را ارتقا دهید و مراحل را برای خود ساده کنید از جمله این تجهیزات می توان به اسلحه، لباس و کالسکه، آدم و … اشاره کرد که هر کدام با سطح های مختلف و قیمت های مختلف قابل خرید هستند لازم به ذکر است که شما در آرمان روید می توانید نسخه مود شده (پول بینهایت) آن را دانلود کنید و از بابت جمع آوری سکه خیال خود را آسوده کنید. هم اکنون شما می توانید بازی ما قهرمان نیستیم را از آرمان روید و با لینک مستقیم دریافت کنید.

 

 

بازی We are not heroes به همراه نسخه مود از وبسایت آرمان روید

 

 

 

برخی از ویژگی های بازی We are not heroes :

  • گرافیک حرفه ای و جذاب
  • گیم پلی هیجانی
  • بازی بر اساس روایتی داستانی
  • استفاده از کاراکترهای انیمیشنی
  • القاء حس تنفر به بازیکن با طراحی نفرت انگیز کاراکترهای دشمن
  • مبارزه با دشمنان به وسیله تیراندازی
  • بازی در لوکیشن های متنوع
  • دریافت امکانات بیشتر با رفتن به مراحل بالاتر

 

 

تصویری از نسخه مود شده

نسخه مود شده بازی ما قهرمان نیستیم (We are not heroes) - آرمان روید

 

 

کاور بازی We are not heroes
کاور بازی ما قهرمان نیستیم (We are not heroes)

دانلود نسخه مود شده (پول بینهایت) ما قهرمان نیستیم (We are not heroes) برای اندروید